Back to Top
 
 
 

!!!Pobočka Velká Hleďsebe od 8.4.2024 nově otevřeno od 7:30 do 16:30!!!


NOVĚ OTEVŘENÉ KOUPELNOVÉ STUDIO
POHRANIČNÍ STRÁŽE 85, 353 01 VELKÁ HLEĎSEBE

  • 1
  • 2
  • 3

Firma KTK stavebniny s.r.o. byla založena v roce 2013. Od svého vzniku se specializuje na prodej stavebního materiálu a vybavení pro stavby, a poskytuje tak nezbytné zdroje a služby pro profesionální i amatérské stavitele.

V průběhu let se firma KTK stavebniny s.r.o. rozrostla a rozšířila svou působnost. Postupně otevřela několik prodejen v různých lokalitách, aby byla co nejblíže svým zákazníkům. Rozšíření poboček pomohlo také zvýšit dostupnost a rychlost dodání stavebního materiálu.

KTK stavebniny s.r.o. se zaměřuje na poskytování kvalitního sortimentu stavebního materiálu, který zahrnuje všechny potřeby pro stavbu, jako jsou cihly, cement, stavební sádrovky, dlaždice, dlaždice, izolační materiály, nářadí a další.

Díky své dlouhodobé existenci a zkušenostem si firma KTK stavebniny s.r.o. vybudovala silné postavení na trhu a získala si důvěru mnoha zákazníků. Jejím cílem je neustále se rozvíjet a nabízet stále lepší služby a sortiment, který uspokojí potřeby stavebních profesionálů i domácích kutilů.